Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Природний газ

Природний газ, 09120000-6 Газове паливо різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби, у зв’язку з необхідністю забезпечення роботи Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Технічні вимоги:  Газове паливо (Природний газ) 12 000 куб. м. Фізико-хімічні показники природного газу, який передається Постачальником Споживачу (Замовнику), повинні відповідати вимогам, визначеним розділом ІІІ Кодексу ГТС та Кодексу ГРМ.

Нормативно-правовими актами України, що регулюють відносини у сфері постачання природного газу є: ЗУ «Про ринок природного газу», Постанова КМУ від 19.07.2022р. №812 «Про затвердження положення про покладення спеціальних обовязкві на субєктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (із змінами і доповненнями Постанова КМУ №839 від 29.07.2022р.), Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. №2496 «Про затвердження правил постачання природного газу», Постанова НКРЕКП від 30.09.2015р. №2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи», Постанова НКРЕКП від 30.09.2015р. №2494 «Про затведження Кодексу газорозподільних систем», Постанова НКРЕКП вд 24.12.2019р. №3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «Оператор ГТС України» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020-2024 роки», інші нормативно-правові акти.

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ.) - корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 мм ртутного стовпа і температура - 20° C) і є товарною продукцією

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) природного газу за попередні календарні роки та розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін, в електронній системі закупівель, постачальників природного газу на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. В тому числі зважаючи на наявне фінансування.

Розміру бюджетного призначення складає – 198 646,68 грн.

Очікувана вартість становить – 198 646,68 грн.

Посилання па процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-14-013548-a