Сьогодні до Куликівської селищної ради із робочим візитом завітав депутат Верховної Ради України Ростислав Тістик.

Під час зустрічі було оглянути об’єкти, що реалізовувалися за кошти, які були виділенні за сприяння Ростислава Тістика ще у 2021 році.

А саме: Капітальний ремонт даху будівлі Мервичівського 33CO I-II ступенів; Придбання зі встановленням спортивного майданчика в с. Артасів та с. Стронятин загальною вартістю 1 322 421,00 грн.

Також у ході зустрічі обговорили питання, які наразі турбують громаду, серед яких ремонт автомобільних доріг, оплата заробітної плати вчителів, проблемні питання шкіл та інше.

Ми повинні об’єднувати зусилля і разом працювати на перемогу, адже діти це наше світле майбутнє вільної країні.

Щиро дякуємо за допомогу та продовжуємо співпрацю. Тільки разом можна досягнути поставлених цілей.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису