Чисте довкілля – чисте сумління!

Чисте довкілля – чисте сумління!

До уваги всіх жителів Куликівської територіальної громади!

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов'язані укласти договір на вивезення твердих побутових відходів та здійснення оплати таких послуг. У зв'язку з цим з 1 січня 2023 року укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є ОБОВ'ЯЗКОВИМ для всі!

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року № 310, уповноважені органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження, що тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1360 грн), і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

Звертаємося до всіх жителів громади, в найкоротші терміни укласти договори на вивіз твердих побутових відходів з надавачами таких послуг ТОВ "ЕКОВЕЙ ВЕЙСТ МЕНЕДЖМЕНТ" та ТОВ"СПЕЦАВТОТРАНС-ЛЬВІВ".

Мешканцям смт. Куликів, сіл: Мервичі, Костеїв, В.Дорошів та М.Дорошів за довідковою інформацією просимо звертатись до представника фірми ТОВ"СПЕЦАВТОТРАНС-ЛЬВІВ" по тел.244-45-78, 093-093-10-10, 067-826-10-10 ( менеджер Віталій), або за посиланням затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року № 310.

Мешканцям сіл: Смереків, Перемивки, Артасів, Могиляни, Надичі, Звертів, Гребінці, Віднів, Сулимів, Нове Село, Кошелів, Стронятин за довідковою інформацією просимо звертатись до представника фірми ТОВ "ЕКОВЕЙ ВЕЙСТ МЕНЕДЖМЕНТ" по тел. 099-38-00-435, 067-67-66-173, які знаходяться за адресою, вул. Воїнів УПА, 8Г, м. Жовква.

Будьмо відповідальними та свідомими, укладіть договори на вивезення сміття, не створюйте стихійних сміттєзвалищ!