Український народ завжди єднався у молитві. Особливо зараз спільна молитва не дозволить похитнути наш незламний дух єдності та віру, що попереду мирне майбутнє нашої України.

Сьогодні селищний голова Лілія Бова разом із сім’ями загиблих воїнів та тих, що пропали безвісти, які захищали Україну від рук окупанта помолилися у Крехівському монастирі.

Після молитви, з метою виявлення проблемних питань та вжиття відповідних заходів реагування для їх вирішення, відбулася зустріч із начальником Львівська районна державна адміністрація Христиною Замула, а також представниками Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівська обласна державна адміністрація, Офісу підтримки цивільного населення, УСЗН Львівської РДА, Львівський РТЦК та СП, Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості та Львівського районного управління поліції.

Війна нам українцям дала зрозуміти одне, що ми можемо бути однією сім’єю, захищати один одного, бути чесними, вірними та об’єднуватися у спільній молитві за наших захисників і мир в Україні.Фото без опису