Куликівською територіальною громадою курсують три шкільних автобуси, які були придбані за кошти обласного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету.

Все що здається неможливим тільки приклавши максимум зусиль стає реальним.

Якісне навчання дітей — наш пріоритет, про який ми маємо дбати та забезпечити школярам максимально комфортні умови добирання до освітніх установ.

Проблем із добиранням в школи тепер у дітей нашої громади не виникає, адже ці автобуси забезпечують довіз дітей у всі навчальні заклади громади.

Відділ освіти Куликівської селищної ради було затверджено три маршрути, які попередньо тестувалися та корегувалися задля комфортного та зручного довозу дітей у школи.

Смереків-Перемивки-Куликів-Могиляни-Нагірці-Артасів;

Мервичі-Костеїв-Куликів-Надичі-Гребінці-Віднів-Батівка-Сулимів (протяжність маршруту складає 116 км. протягом робочого дня);

Кошелів-Стронятин-НовеСело-Надичі-Гребінці-Батівка-Віднів-Сулимів-Куликів (протяжність маршруту складає 116 км. протягом робочого дня).

Робимо спільно все задля майбутнього, щоб діти гарно навчалися та мали можливості для отримання якісних освітніх послуг.