Оголошуються громадські обговорення проекту аналітичного звіту за результатами "Містобудвного моніторингу Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області за період від 25 вересня 2023 року по 1 грудня 2023 року". Громадські обговорення тривають в період з 13 листопада 2023 року до 1 грудня 2023 року (включно). Відповідальна особа за проведення містобудівного моніторингу та приймання пропозицій та зауважень від громадян - головний архітектор Куликівської селищної ради СИРВАТКА Андрій. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

Аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області
за період від 25 вересня 2023 року до 1 грудня 2023 року.