Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території  земельної ділянки по зміні цільового призначення з «Для ведення особистого селянського господарства» на «Під виробництво харчової промисловості»

  • 34

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території  земельної ділянки по зміні цільового призначення з «Для ведення особистого селянського господарства» на «Під виробництво харчової промисловості» кадастровий номер 4622755600:13:000:0173 в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 21.11.2023 р. до 01.10.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради Львівського району Львівської областіhttps://kulykiv-gromada.gov.ua/.  

– зауваження і пропозиції подаються до Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області за адресою: 80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27, ел. пошта: kulykiv27@gmail.com в термін до 01.12.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.