Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території  земельної ділянки по зміні цільового призначення з «Для ведення особистого селянського господарства» на «Під виробництво харчової промисловості»

  • 152

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території  земельної ділянки по зміні цільового призначення з «Для ведення особистого селянського господарства» на «Під виробництво харчової промисловості» кадастровий номер 4622755600:13:000:0173 в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 21.11.2023 р. до 01.10.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради Львівського району Львівської областіhttps://kulykiv-gromada.gov.ua/.  

– зауваження і пропозиції подаються до Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області за адресою: 80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27, ел. пошта: kulykiv27@gmail.com в термін до 01.12.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Фото без опису