Передріздвяний час особливий для кожного та добрі справи хочеться творити теж по-особливому.

За традицією, у ніч перед днем Святого Миколая, діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване Святим Миколаєм і вчаться у нього бути милосердними.

Напередодні дня Святого Миколая Куликівською селищною радою за кошти місцевого бюджету закуплено понад 400 новорічних подарунків дітям військовослужбовців, дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають на території громади.

Ми намагаємося прикладати максимум зусиль, аби кожна дитина відчула теплоту, турботу та відчуття передсвяткового дива!

Нехай здійсняться дитячі мрії! Хай відвідають кожну родину громади радість, втіха, любов та МИР!

Добрі справи продовжуються...