Церква і культура – є важливим осередком та джерелом духовності й сили.

Церква і культура – є важливим осередком та джерелом духовності й сили.

В перше на території Куликівської територіальної громади відбувся відкритий діалог «Духовність, культура, виклики сьогодення», за участі священнослужителів нашої громади. Мета такого заходу побудувати міцний фундамент єднання українців духовно, що важливо в такий не простий час для України і церкви зокрема.

На заході було представлено чудову фотовиставку дерев’яних церков громади від Ohinok Volodymyr та календарі із фотографіями цих церков за дизайном Юрія Даниляка.

Зустрічі відбулася у конструктивному та теплому діалозі, з якого кожен почерпнув багато цікавої інформації.

В українців існує три основних стовпи на яких вони стоять – церква, освіта і культура. Основна ідея об’єднати всіх, щоб кожен з них був близьким до жителів громади.

А зараз, як ніколи важливо залишатися разом та робите все можливе, щоб не втратити ту духовну і культурну силу.

В єдності наша сила.