Період різдвяних свят – це гарна нагода дарувати тепло та робити добрі справи для тих, хто найбільше цього потребує.

У цей нелегкий час війни кожен з нас понад усе прагне світла. Не лише буквально – увімкнення такої бажаної електроенергії, а й світла в душі, яке дає надію на майбутнє. Щороку зимові свята дарують нам багато світла і див в які так вірять діти. А різдвяні історії допомагають повернути віру в дива і відчуття магію свят.

Третій рік поспіль у межах проєкту “Різдвяний Конвой” напередодні різдвяних свят діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні, малозабезпечені та діти з інвалідністю Куликівської територіальної громади отримали подарунки від німецьких дітей..

“Різдвяний конвой” – це не просто проєкт, а справжня різдвяна магія, що приносить діткам трохи казки та магії, а найбільше щастя для дорослих коли очі дітей сяють радістю.