Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію.

Христина Замула, голова Львівська районна державна адміністрація зустрілася з рідними чиї чоловіки, сини, батьки пішли на війну і, на жаль, віддали на болі бою найдорожче - своє життя.

Медаль «Захиснику Вітчизни» посмертно, було вручена мамі та сестрам Героя - Мусієвського Володимира Романовича, який загинув 23.08.2022 року, боронивши українські кордони від рук російського окупанта поблизу с. Опитне, Донецької обл.

Звичайно, що жодна нагорода, яку сьогодні отримали рідні загиблих Героїв, ніколи не замінить близьких, які віддали своє життя за нашу країну. Вони Герої, завдяки яким наші діти, рідні та близькі, мають можливість жити у вільній і незалежній Україні.

Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам’яті, а вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців!

Світла пам’ять Героям України!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису