Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищний голова Лілія Бова прозвітувала про проведену роботу Куликівської селищної ради та її виконавчих органів за 2023 рік.

Закінчився складний для нашої країни рік. Але ми не впали духом, ми всі разом продовжуємо працювати, виконувати свої завдання, планувати діяльність та жити в умовах воєнного стану.

За 2023 рік роботу нашої громади можна відзначити як конструктивну й послідовну, оскільки всупереч непростій соціально-економічній ситуації, викликаній фінансово-економічними змінами, ми намагаємося зберігати стабільність та приймати виважені рішення.

Спільними зусиллями вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів саме завдяки спільній роботі керівництва громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету, керівників установ, підприємств та організацій, підприємців, а також активних мешканців.

Селищний голова доповіла окремо по кожній сфері життєдіяльності громади: бюджет, благодійна та гуманітарна допомога, комунальна сфера, медицина, соціальний захист населення, освіта, культура та спорт. Більш детально зі звітом селищного голови можна ознайомитися за посиланням:

Дякуємо всім за сьогоднішню зустріч та закликаємо усіх громадян до участі в добрих і корисних справах на  благо громади. Будьмо небайдужими до долі громади не лише на словах, а й на ділі.

Сьогодні наше головне завдання – це забезпечити роботу тилу, адже кожен на своєму фронті повинен  допомагати нашим Захисникам та працювати задля ПЕРЕМОГИ!