Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Детального плану території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з розміщення складів сільськогосподарської продукції

  • 75

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Детального плану території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з розміщення складів сільськогосподарської продукції та проекту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

1)" Детальний план території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з розміщення складів сільськогосподарської продукції.»

2) «Проект звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з розміщення складів сільськогосподарської продукції»

3) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, селище Куликів, площа Незалежності, буд. 27)

Розробник ДПТ – ТзОВ «Карпати Арх-проект»

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 29.01.24 р. по 29.02.24 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна на сайті селищної ради або за адресою: Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, селище Куликів, площа Незалежності, буд. 27), відділ містобудування, архітектури та земельних ресурсів Куликівської селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

29.02.24 року о 13:00 в приміщенні Народного дому с. Сулимів по вул. Центральна 9. Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій. Реєстрація учасників почнеться о 12.45

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок для розміщення складів сільськогосподарського призначення.

Детальний план території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок для розміщення складів сільськогосподарської продукції.