Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І"в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл. та проєкту зв

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Проєкту Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І"в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл. та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

1)" Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І" в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл."

2) «Проєкт звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І" в смт. Куликів Львівського р-ну, Львівської обл.»

3) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27)

Розробник ДПТ – ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 5.02.24 р. по 6.03.24 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27), відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Куликівської селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

6.03.24 року о 13:00 в приміщенні Куликівської селищної ради(укриття). Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.