Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Проєкту Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки Львівського району Львівської області

1) "Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки Львівського району Львівської області."

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27)

Розробник ДПТ – ФОП ПІВТОРАЦЬКІЙ Тарас Михайлович.

4) Пароцедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 12.03.24 р. по 12.04.24 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27), у відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Куликівської селищної ради, або с. Смереків, вул. Центральна 40(Смереківській старостинській округ) у старости. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

11.04.24 року о 13:00 в приміщенні Смереківського старостинського округу, за адресою с. Смереків, вул. Центральна 40. Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул.Перемивки 1А в c.Перемивки Львівського р-ну.,Львівської обл.