Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Детального плану території для розміщення об’єктів торгівлі в смт Куликів по вул. Львівська,1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

  • 81

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Детального плану території для розміщення об’єктів торгівлі в смт Куликів по вул. Львівська,1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

1) " Детального плану території для розміщення об’єктів торгівлі в смт Куликів по вул. Львівська,1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області»

3) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, селище Куликів, площа Незалежності, буд. 27)

Розробник ДПТ – ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 30.04.24 р. по 30.05.24 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна на сайті селищної ради або за адресою: Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, селище Куликів, площа Незалежності, буд. 27), відділ містобудування, архітектури та земельних ресурсів Куликівської селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

30.05.24 року о 13:00 в приміщенні Куликівської селищної ради(укриття). Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

Детальний план території для розміщення об’єктів торгівлі в смт Куликів по вул. Львівська,1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Фото без описуФото без описуФото без опису