Громадські слухання проекту містобудівної доументації - Детальний план території земельної ділянки площею 1.23 га. та земельної ділянки площею 1.11 га. з метою зміни цільового призначення з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) за межами населеного пункту Великий Дорошів Львівського району Львівської області та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ НЕ ВІДБУЛИСЯ у зв’язку з відсутністю зацікавлених громадян. Про дату проведення повторних слухань буде повідомлено додатково.