Поділитися своїми знаннями, а головне – розмножити їх, представники Пласт Львів вирішили і в Куликівській територіальній громаді.

З таким візитом вчора пластуни завітали до нашої громади. Про життя львівських скаутів та важливість запровадження й розвитку пластунства на території громади розповідала Юлія референт пластунів Львівської області.

Зокрема, була представлена програма національної скаутської організації. Говорили й про організаційні, виховні та матеріальні аспекти діяльності пластунів різних вікових категорій та доцільність створення осередку «Пласту» у Куликівській громаді.

Місія українських пластунів – творити успішну громаду й Україну. І виховання молоді на християнських засадах– найкращий шлях до успіху.

Одна з цінностей пластунів – дбати про своє здоров’я. З цим допомагають регулярні піші мандрівки, спортивні змагання та заняття на свіжому повітрі. Адже, Пласт – це велика гра, до якої долучаєшся і починаєш жити вільно.