Робота по розробці Стратегії розвитку Куликівської територіальної громади не припиняється і сьогодні відбулось третє засідання робочої групи.

У засіданні, якого взяли участь селищний голова Лілія Бова, HOVERLA / проєкт USAID в Україні, Сторонянська Ірина та Христина Патицька експерти проєкту, старости старостинських округів, депутати та активна молодь і жителі громади.

Експерти презентували присутнім напрацьовані робочою групою та отримані від зацікавлених осіб пропозиції технічних завдань проєктів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії на 2024-2027 роки.

Було розглянуто та проаналізовано частину поданих ідей. Всього за період збору було напрацьовано понад 100 ідеї проєктів, згрупованих у трьох стратегічних цілях.

Подальші кроки – підготовка проєктів розвитку, які відповідають стратегічним та операційним цілям Стратегії розвитку громади. Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду найкращою!

Тож рухаймося далі!