Проведення містобудівного моніторингу

Відповідно до пункту 3 та пункту 4 ПОРЯДКУ проведення містобудівного моніторингу (ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальногогосподарства України 01.09.2011 N 170 у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 рокуN 333) ( z0084-22 ))  Куликівська селищна рада оголошує про початок проведення містобудівного моніторингу. Відповідальна особа начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин - головний архітектор СИРВАТКА Андрій. Пропозиції і зауваження приймаються до 30 жовтня 2023 року включно. Після формуваня та оприлюднення аналітичного звіту сформованого на основі містобудівного моніторингу будуть оголошені громадські обговорення.