Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту детального плану детального плану

  • 291

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту детального плану детального плану території земельної ділянки площею 6,9593га по зміні конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів, Львівського району, Львівської області та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

1)"Детальний план території земельної ділянки площею 6,9593га по зміні конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів, Львівського району, Львівської області "

2) «Проєкт звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території земельної ділянки площею 6,9593га по зміні конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів, Львівського району, Львівської області»

3) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27)

Розробник ДПТ – ТзОВ «Проектне об’єднання УкрЗахідУрбанізація»

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 24.10..23 р. по 24.11.23 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Куликівська селищна рада(80362, Львівська обл., Львівський р-н, смт Куликів, площа Незалежності, буд. 27), відділ містобудування, архітектури та земельних ресурсів Куликівської селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

24.11.23 року о 13:00 в приміщенні Куликівської селищної ради. Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій

- Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Куликівська селищна рада.

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

 

 

 

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису