У приміщенні Народного дому смт. Куликів відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку Куликівської територіальної громади до 2027 року та плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

Стратегія розвитку створюється для того, аби розуміти, як має рухатися громада, куди мають бути спрямовані основні зусилля, щоб громада розвивалася і вдалося отримати позитивний результат, покроково здійснювати ту діяльність, яка приведе до економічного зростання і покращення життя населення.

У засіданні, якого взяли участь селищний голова Лілія Бова, заступник директора - начальник управління Львівська обласна державна адміністрація Vadym Tabakera, HOVERLA / проєкт USAID в Україні, Сторонянська Ірина, Христина Патицька, експерти проєкту, старости старостинських округів, депутати та активна молодь і жителі громади.

Мало розробити Стратегію розвитку громади, основне реалізувати її, над чим ми будемо спільно працювати. Шлях до реалізації великий, але реальний.