Фінансовий відділ Куликівської селищної ради повідомляє, що план на звітний період надходжень податків до загального фонду бюджету виконано на 112,0 % з врахуванням трансфертів.

До того ж цього досягнуто за тиждень до завершення квітня. Станом на 01.05.2021 року плановий показник по загальному фонду Куликівського селищного бюджету перевиконано вже на 3,1 млн грн.

Протягом квітня 2021 року фінансування установ, що утримуються з бюджету Куликівської селищної ради проводилося відповідно до замовлень головних розпорядників коштів селищного бюджету. Зокрема, 3,2 млн.грн спрямовано на державне управління, 16,1 млн.грн. на освіту, 0,9 млн.грн. на культуру і мистецтво, 1,0 млн.грн. на житлово-комунальне господарство та 1,4 млн. грн. на інші видатки.

Заборгованість з захищених статтей видатків станом на 1.05.2021 року відсутня.