Фінансовий відділ Куликівської селищної ради інформує про те, що доходи бюджету ради за січень 2021 року виконано на 108,8 % (без врахування трансфертів з інших бюджетів) до затвердженого плану на січень, або на 7,3 % до плану на 2021 рік. Основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб, який за січень виконано на 162,0 відсотка до місячного плану на 2021 рік.

Крім цього, у січні розпочато фінансування захищених видатків та забезпечено фінансування заробітної плати відповідно до замовлень головних розпорядників коштів селищного бюджету.

- На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я отримано додаткову дотацію в сумі 95,6 тис.грн.

- Освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам отримано в сумі 2363,4 тис.грн.

- Базової дотації отримано в сумі 851,9 тис.грн.