Фінансовий відділ Куликівської селищної ради повідомляє, що затверджений селищною радою обсяг доходів загального фонду бюджету Куликівської селищної ради за січень 2022 року виконано на 108,06 відсотка.

До загального фонду надійшло 3407644,29 грн. надходжень при планових показниках на січень 3153500,00 грн.

Найбільшу питому вагу у надходженнях загального фонду бюджету селищної ради за січень 2022 року займає податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати – 2050999,28грн.

Другим по величині бюджетоутворюючим податком є єдиний податок з фізичних осіб . За звітний період його надійшло в сумі 555411,77грн.

За січень 2022 року найбільшими платниками податків та платежів до бюджету Куликівської селищної ради були:

? ДП «ЕН ДЖІ МЕТАЛ УКРАЇНА»;

? ТОВ "ГУЛЬДМАНН- УКРАЇНА.;

? Відділ освіти Куликівської селищної ради;

? ТзОВ "Ако Індастріс";

? ТОВ "ЕКСІМ ФУД ";

? ТзОВ "АГРОПОБУТСЕРВІС";

? ТзОВ "Жовківський ППР".