• Переглядів: 31

Громадські слухання проекту містобудівної доументації - Детальний план території земельної ділянки площею 1.23 га. та земельної ділянки площею 1.11 га. з метою зміни цільового призначення з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) за межами населеного пункту Великий Дорошів Львівського району Львівської області та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ НЕ ВІДБУЛИСЯ у зв’язку з відсутністю зацікавлених громадян. Про дату проведення повторних слухань буде повідомлено додатково.

• Переглядів: 21

• Переглядів: 69

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 3га для обслуговування кладовища смт. Куликів та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 3га для обслуговування кладовища смт. Куликів

• Переглядів: 109

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо детального плану території в смт Куликів з метою визначення меж та параметрів земельної ділянки для розміщення об’єктів інженерної інфраструктури і розміщення автостоянки по вул. Шевченка, 73 в межах промислової зони та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території в смт Куликів з метою визначення меж та параметрів земельної ділянки для розміщення об’єктів інженерної інфраструктури і розміщення автостоянки по вул. Шевченка, 73 в межах промислової зони.

Проведено громадські слухання щодо Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в с.Сулимів Львівський р-ну, Львівської обл.(додано протокол)

• Переглядів: 532

Проведено громадські слухання щодо Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в с.Сулимів Львівський р-ну, Львівської обл.(додано протокол)

Гід державних послуг. Банер