«Літня школа молодіжних соціальних лідерів!»

• Переглядів: 242

З метою професійної підготовки майбутнього кадрового потенціалу в сфері соціальної політики, захисту прав дітей та соціології для територіальних громад області на базі кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві із Службою у справах дітей обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб та із БФ «Галицька фундація» в період з 11 по 14 травня 2021 року в онлайн-режимі відбудеться «Літня школа молодіжних соціальних лідерів!» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів Львівської області.

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

• Переглядів: 226

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

• Переглядів: 244

Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області повідомляє, що конкурси будуть проходити на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, а саме:

• Переглядів: 258

Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області повідомляє, що відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Конкурс з визначення проєктів розроблених інститутами громадянського суспільства

• Переглядів: 229

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурс з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

• Переглядів: 208

?30.03.2021 р. Жовківським відділенням УВД ФССУ у Львівській області  подані до органу держказначейства платіжні доручення для фінансування страхувальників на виплату матеріального забезпечення в повному обсязі по заявах-розрахунках страхувальників, які були прийняті  17.02.2021р. Кошти на рахунки страхувальників  зараховні  31.03.2021р.