Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

• Переглядів: 227

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український ВНЗ. Навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Та вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх. Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір. Вартий нашої підтримки

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

• Переглядів: 249

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у1988  році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Патронат над дитиною

• Переглядів: 234

Багато труднощів навколо нас саме через безсердечність та байдужість до всього того, що на даному етапі нас не стосується. Але кожен з нас має право відчути батьківську любов та родинне тепло. Печально, що є діти, які позбавлені такого, які потребують особливого ставлення з боку чужих, нерідних йому людей - це діти - сироти.

• Переглядів: 231

На погашення заборгованості з виплати допомоги з часткового безробіття у зв’язку з поширенням COVID-19 у Жовківською районною філією Львівського обласного центру зайнятості спрямовано понад 9 міліонів грн.